Jedynka

Zespół Szkół Nr 1 w Jastrzębiu-Zdroju

 


Nauczyciele

Przedmiot

Imię i nazwisko

e-mail

Strona internetowa

bibliotekarz

mgr Grażyna Kocot

grazyna.kocot@zs1.jastrzebie.pl

biblioteka.zs1.jastrzebie.pl

 

mgr Wanda Sawicka-Sławek

wanda.sawicka-slawek@zs1.jastrzebie.pl


biologia

mgr Anna Domańska

anna.domanska@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Bernadetta Grim

bernadetta.grim@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Joanna Kochowska-Zdziebło

joanna.kochowska-zdzieblo@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Barbara Będkowska

barbara.bedkowska@zs1.jastrzebie.pl


chemia

mgr Stanisława Jeż

stanislawa.jez@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Anna Stochel

anna.stochel@zs1.jastrzebie.pl


edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Jarosław Marciniak

jaroslaw.marciniak@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Agata Mrożkiewicz

agata.mrozkiewicz@zs1.jastrzebie.pl


fizyka

mgr Krzysztof Janicki

krzysztof.janicki@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Mirosław Kordiak

miroslw.kordiak@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Katarzyna Popek

popekkasia@gmail.com


geografia

mgr Krystyna Szymik

krystyna.szymik@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Patryk Mochnacz

patryk.mochnacz@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Jolanta Gajda

jolanta.gajda@zs1.jastrzebie.pl


historia; WOS

mgr Bożena Spałek

bozena.spalek@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Justyna Trocha

justyna.trocha@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Monika Zmorzik

monika.zmorzik@zs1.jastrzebie.pl


mgr Jolanta Mariuk

jolanta.mariuk@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Tomasz Lach

...


informatyka

mgr Barbara Stefańska

barbara.stefanska@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Krzysztof Janicki

krzysztof.janicki@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Lech Bernaś

lech.bernas@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr inż. Agnieszka Stachiewicz

agnieszka.stachiewicz@zs1.jastrzebie.pl

stachiewicz.zs1.jastrzebie.pl

j. angielski

mgr Elżbieta Bernaś

elzbieta.bernas@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Małgorzata Biernacka

malgorzata.biernacka@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Dominika Kruk

dominika.kruk@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Jolanta Mączka

jolanta.maczka@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Klaudia Mazurek

klaudia.mazurek@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Monika Poźniak

monika.mikolajczak@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Dorota Pyzik

dorota.pyzik@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Andrzej Sawicki

andrzej.sawicki@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Małgorzata Hojka

malgorzata.hojka@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Jolanta Gajda

jolanta.gajda@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Barbara Stefańska

barbara.stefanska@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Barbara Będkowska

barbara.bedkowska@zs1.jastrzebie.pl


j. francuski

mgr Gabriela Stępień

gabriela.stepien@zs1.jastrzebie.pl

stepien.zs1.jastrzebie.pl

 

mgr Agata Mrożkiewicz

agata.mrozkiewicz@zs1.jastrzebie.pl


j. hiszpański

mgr Joanna Stachoń 

joanna.stachon@zs1.jastrzebie.pl

stachon.zs1.jastrzebie.pl

j. niemiecki

mgr Aleksandra Swaczyj

aleksandra.swaczyj@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Katarzyna Wach

katarzyna.wach@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Lidia Wachowiec

lidia.wachowiec@zs1.jastrzebie.pl


j. polski

mgr Romana Figwer

romana.figwer@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Marta Henel-Furczyk

marta.henel-furczyk@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Iwona Kozikowska

iwona.kozikowska@zs1.jastrzebie.pl

kozikowska.zs1.jastrzebie.pl

 

mgr Sabina Kudyba-Pyka

sabina.kudyba-pyka@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Alicja Piekarska

alicja.piekarska@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Dominika Sunita-Kowalska

dominika.sunita-kowalska@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Małgorzata Targiel

malgorzata.targiel@zs1.jastrzebie.pl


j. włoski

mgr Gabriela Stępień

gabriela.stepien@zs1.jastrzebie.pl


matematyka

mgr Lucyna Busse

lucyna.busse@zs1.jastrzebie.pl


 

Magdalena Konopka

...


 

mgr Joanna Korus

joanna.korus@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Joanna Regina Korus

joanna-regina.korus@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Gabriela Kufieta

gabriela.kufieta@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Beata Nowak

beata.nowak@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Małgorzata Wysocka-Morek

malgorzata.wysocka-morek@zs1.jastrzebie.pl


muzyka

mgr Krzysztof Strzelak

krzysztof.strzelak@zs1.jastrzebie.pl


pedagog

mgr Remigiusz Skubis

pedagog@zs1.jastrzebie.pl

pedagog.zs1.jastrzebie.pl

plastyka

mgr Karina Korduła-Bloch

karina.kordula-blich@zs1.jastrzebie.pl


podstawy przedsiębiorczości

mgr Anna Domańska

anna.domanska@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Jolanta Mariuk

jolanta.mariuk@zs1.jastrzebie.pl


religia

ks. Marcin Maszczyk



 

mgr Beata Siwiec

beata.siwiec@zs1.jastrzebie.pl

siwiec.zs1.jastrzebie.pl

 

mgr Wojciech Marek

wojciech.marek@zs1.jastrzebie.pl


wiedza o kulturze

mgr Karina Korduła-Bloch

karina.kordula-blich@zs1.jastrzebie.pl


wychowanie do życia w rodzinie

mgr Bernadetta Grim

bernadetta.grim@zs1.jastrzebie.pl


wychowanie fizyczne

mgr Daniel Kania

daniel.kania@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Monika Kłosek-Taraszkiewicz

monika.klosek-taraszkiewicz@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Jarosław Marciniak

jaroslaw.marciniak@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Robert Nowakowski

robert.nowakowski@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Przemysław Paluch

...


 

mgr Karolina Stanula

karolina.stanula@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Wojciech Światowski

wojciech.swiatowski@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Patryk Weygand

patryk.weygand@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Anna Żemła-Krajewska

anna.zemla-krajewska@zs1.jastrzebie.pl


zajęcia artystyczne

mgr Krzysztof Strzelak

krzysztof.strzelak@zs1.jastrzebie.pl


 

mgr Karina Korduła-Bloch

karina.kordula-blich@zs1.jastrzebie.pl


zajęcia techniczne

mgr inż. Agnieszka Stachiewicz

agnieszka.stachiewicz@zs1.jastrzebie.pl

stachiewicz.zs1.jastrzebie.pl

 

mgr Joanna Kochowska-Zdziebło

joanna.kochowska-zdzieblo@zs1.jastrzebie.pl


VBT Luciano | PCK | Atacama | Biblioteka Szkolna